adidas tenisky
mena:
Domov ::  Námorná doprava & Vracia

Námorná doprava & Vracia

Ako nakupovať

http://www.marujitaresto.com/ ponúknuť rýchlu prepravu do celého predajnej daň world. vitajte zbierať túto stránku a povedzte svojim priateľom a rodine, šťastný nakupovanie!

  Všeobecne platí dodacia lehota je cca 3-7 pracovných dní. Objednávky bude dodaný v rámci 48 hodín po tom, čo bola vaša objednávka odoslaný, bude náš zákaznícky servis odosielať poštu s číslami sledovanie na vás. Ak ste nedostali akékoľvek info je o objednávke, prosím, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku službu. Budeme kontrolovať ju.

Objednávky môžu byť oneskorená z dôvodov:

1. "Bill K" a "Loď do" adresy nie sú rovnaké.
2. Prúd Produkt je vypredaný.
3. Objednávka čaká na schválenie úveru a overovania.

Vráťte sa a Exchange politika

Ako veľkoobchodník a maloobchodník, je to naše podnikanie udržať dlhodobú obchodné vzťahy s klientmi.
Dúfam, že môžete pochopiť, že akceptujeme len výnosy na výmenu alebo vrátenie peňazí z nasledujúcich dôvodov:
1. Doprava chyby
2. Poškodené položky
3. Nespokojnosť (pozri podrobnosti)

O "nespokojnosti", dovolíme, aby zmena veľkosti alebo výmena iný štýl do 3 dní, prosím, nezabudnite nám poslať vaše meno a ID objednávky, keď chcete vymeniť inú veľkosť či farbu. v prípade, že druhá položka cena je vyššia, budete musieť zaplatiť osobitný poplatok, a tiež musí zaplatiť repopulácia poplatok, prepravné poplatok za západnej platby odborov. Ak návrat položka, náklady na dopravu, repopulácii poplatok a 15% nevratných kreditnej karty poplatok sa odpočíta od výšky úveru.

Zrušiť Objednať politika

Ak chcete zrušiť svoju objednávku, prosím kontaktujte náš zákaznícky servis po objednaní do 6 hodín, ako predmet nemajú doručenia. Je mi ľúto, že nemôžeme zrušiť objednávku, ak loď je von. Ďakujeme za vaše pochopenie. Ak trváte na zrušenie Vašej objednávky, prosím, sledujte naše politiky návratu. 15% nevratná kreditnej karty poplatok sa odpočíta od výšky úveru.

pozor:

1. Všetky výmeny alebo vrátenia tovaru, musí zachovať ich pôvodný stav nie je opotrebované, zmenené alebo prať, všetky tagy pripojené.
2. Nás musíte kontaktovať zákaznícky servis v rámci 3 dní, keď dostanete Váš predmet.

Dúfam, že môžeme porozumieť navzájom. Prípadné otázky, prosím napíšte nám; budeme zúčastňovať na akékoľvek záležitosti, a spolupracovať s vami vyriešiť to.
Copyright © 2018 www.marujitaresto.com. Powered by adidas tenisky
Vaša IP adresa je: 54.221.131.67     adidas tenisky | adidas oblecenie | kopačky | adidas mikina | panske botasky | dámske tenisky | adidas e shop |